Che.Herinhap.ru

Recepty dieta Maggi

Recepty dieta MaggiPokud si nejste jisti, co se vaří na dietu, nabízíme vám několik chutné a zdravé recepty dieta Maggi čtenáře navržené místo ve svých názorů (podrobně o nabídce dietní, kontraindikace, tipy na dietě, naleznete v článku: vejce stravy po dobu 4 týdnů

).

Dieta Maggi, nabídky a recenze

Dívky často psát, co se jídla vařit nabídku Maggi stravy je velmi užitečné pro začátečníky.
Moje recepty pro dietu Maggi. Dnes odpoledne byl sýr, rajčata, toasty třel s česnekovým sýrem Adygei smíchaného s bylinkami, plněné rajčata, toasty bitů z toho všeho byl pach, který jsem musel podělit s matkou))).
K večeři karbanátky z hovězího masa s cibulí.
Zítra v poledních ovoce - jako tady psal dříve - péct jablka se skořicí, moc. A večer mám v plánu udělat něco jako plněné zelí s hovězím masem, ale listu hlávkového salátu, ve dvoulůžkovém kotle.

O kuře ...

Velmi chutné kuřecí napěchovat do kyselých jablek, Samozřejmě, soli a fólií. Péct. Pohodě bez otevření. A pak další den se ukázalo, všechny tyto želé šťavnaté a chutné jablka tento vůni a chuť k výnosu masa, zakymácela. Jablka sami nevyzkoušeli někdy hodit.

Dnes jsem udělal kuře k obědu v pouzdru se zeleninou (cuketa, rajčata, papriky, mrkev, česnek - jen trochu), sůl a pepř. Vše na listu hlávkového salátu na talíři stanovenými, krása vyšel. Estetické potěšení přijal, a dokonce i chuťové pohárky hýčkat

Vlastně jsem dělal sám shawarma: v salátových listech zabalené kousky prsou a rajčata s okurkou, lahodný))))

A jeden kus radu:

Rozhodl jsem se vyměnit kuře .. there .. stejný protein, ale to je jen poté, co jsem konzultovala s trenérem ... Je odborník se zkušenostmi .. kolem varlat všech znaet..i kuře, říká, že ještě lepší ...

ryby

Kebab na pstruha špejle
Namočte pár shpazhek - záleží na tom, co už dlouho, je-li kratší, tím lépe. Namočit špejlí tak, aby neměli spalovat v peci.
Pstruh steak nakrájíme na dlouhé proužky - šířka kusu 1-1,5 cm nebo kostky, jak si přejete. Pokapeme citrónem, trochu pepře, já vůbec jsem sůl, jak si přejete. Máte-li čas, je možné postavit, okamžitě jsem se navlékl na špejle.
Vezměte malou pánev, zalijeme trochou vody k tuku a šťávy, které odkapávat z ryby nebude hořet, a vůně bude oh-eyeyyy))
Dát špízy na plech s rybami tak, aby visel nad vodou, umístěte gril na horní část ryby byly na vodě a ne ve vodě. V peci předehřáté na 200 stupňů po dobu 12-15 minut, a tak.
Hotovo. Chutné. velmi
A to není mastný, velmi šetrně, samozřejmě, pokud máte rádi „pozagoreley“ to asi může být delší, ale tady jako je například po 15 minutách, to je něco.



A tady je moje dieta Maggi, jehož nabídka je ještě jednodušší - vzít něco jako tresky nebo štikozubce - vařit asi 15 minut se solí a bobkovým listem - získá Super ryba.

Saira I šťouchané konzervy bez oleje, plus spousta petržel a zelené cibulky a šťávy zbyly z saury prostě super v prikusku s oranžovou!

A přesto retseptik tuňák, může někdo bude líbit - rajčata, okurky, hlávkový salát, petržel řez do salátu a přidejte tuňáka, sůl a pepř podle chuti. Dobrou chuť!

Můžete také vyzkoušet tento způsob stravy - nabídka „vejce dieta Maggi“ v obrazech lze nalézt na internetu.

Holky, řekněte nám, jak budete vařit maso?

Masové placičky smažit s cibulí a bylinkami a kari, můžete být v troubě na fólii.




Maso mi tak - vzít mleté ​​hovězí maso, 200 gramů, plus 1,5 cibuli a vodu. Carcass na mírném ohni, pak sůl, 2 tablety saharozamenyuchki ocet a trochu .Když jsem jíst jen maso, takže když se salátem, rozpadá se salátem. Na můj vkus není k zahození.

Vařím karbanátky: hovězí + vepřové maso (někdy jen jednu věc) v mlýnek na maso, na cibuli, pak jsem sůl, černý pepř a přidat jen hodně lyžařů koule dělat, a pak do mrazničky. když budete muset vařit podle potřeby, a to rychle a velmi chutné, někdy kostra.
Dnes oběd mletého vepřového mastný + spousta cibule jemně nasekané + paprika + sůl + pepř + česnek rovně kapička a skořápka druhý pro Maggi párky v troubě, pak sypat greeny a salát list pozhuyu.

Dnes opět maso: to farshik pánev spolu s jemně nakrájenou cibuli velké + sůl + pepř + česnek + papriky a smažit trochu, pak hodně hodně petržele, kopru + + zelené cibulky!

Všiml jsem si, když jsem jíst hodně zeleniny (Paprsek v den) a pak problémy toaletních vůbec je zde nyní i greeny s vejci a pomeranče

Co jíst, když máte zeleniny denně?

Vzal jsem Bonduelle plechovky fazole, hrášek, atd .. Jsou ve vlastní šťávě s cibulí a kořením. Rovný nalije do hrnce a teplo k pomalé přeměně veškeré této nepořádek. Po prvních dvou týdnech, je to tak chutná)))

Používané bílé fazole. Složení: fazole, voda. sůl, cukr. promyje jsem, že by se odstranil přebytek cukru, přidáním jemně nakrájenou cibuli, česnek, pepř, prášek a sůl před konverzí na kaši na mírném ohni. Delicious, opravdu jsem si to užil. A později jsem se neobtěžoval a jen celý obsah sklenice a nalil do hrnce se stejným souborem luk a t. D. Musím říct, že výsledek hmotnosti doleva.

Jedl jsem květák - normul, I love it)) A nějak uhasit fazole s přídavkem morkovochki, česnek, kopr - chutné, ale pak puchilo žaludku po celý den, takže myslím. Cuketa uhašen.

řepa vařím, koupit zmrazené zeleninové směsi a zdechlinu s trochou vody a černé perchikom- získaná jako kotleta.

Shromáždili zálivkou to bez brambory, fazole dát trochu víc, a proto ani máslo a dusíme v době oběda všechny zeleninu na kostičky a na rukávu, nebo v pánvi a na večeři, které zůstávají.

Jsem bean zelení + rajčat přes mixéru nezdařené + 1 stroužek česneku = lahodný otočil.

Myslím, že zítra podobnost hrachová kaše zmrazené celer + do + cibule + trávu jakékoliv + greeny - k obědu tento.

Podělte se o své recepty stravy a posílat fotografie jasně viděl, jak vařit z dietu nabídce maggi- názory a výsledky hubnutí na vejce stravy může také číst zdezde.:)

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Jak vařit rybí koláče ve dvoulůžkovém kotleJak vařit rybí koláče ve dvoulůžkovém kotle
Vejce a tvaroh stravy MaggiVejce a tvaroh stravy Maggi
Zpěnit lilku „ve spěchu“Zpěnit lilku „ve spěchu“
Chcete zhubnout - jíst vejce k snídaniChcete zhubnout - jíst vejce k snídani
Dieta „Maggie“Dieta „Maggie“
Dieta Maggi: detailní nabídku týdny po dobu jednoho měsíceDieta Maggi: detailní nabídku týdny po dobu jednoho měsíce
Fazole s kuřecím masem a rajčatyFazole s kuřecím masem a rajčaty
Maggi dieta, hubnutí recenzeMaggi dieta, hubnutí recenze
Dieta Maggi: jak se zbavit 10 kg za poslední měsíc?Dieta Maggi: jak se zbavit 10 kg za poslední měsíc?
Kuřecí prsa plněná sýrem fetaKuřecí prsa plněná sýrem feta
» » Recepty dieta Maggi