Che.Herinhap.ru

Hubnutí History: Anna poklesla 23kg za 2 měsíce

Naše kancelář obdržela dopis od čtenáře našeho webu. Anna nám řekl, jak se jí podařilo ztratit 23 kg za 2 měsíce. Se svolením Anna zveřejňujeme zde svůj příběh a doufat, že to bude inspirovat mnoho.

"Jmenuji se Anna, jsem 31 roků. Od dětství jsem byl hustý, ale čím jsem starší stávají více hustý. Kolik jsem se snažil diety, neustále se porouchá.

Plazil celého internetu, jsem narazil dieta "pružina": Menu po dobu 35 dní. Po přečtení jsem si uvědomil, že má pravdu pro mě, jak jsem chtěl rychlé hubnutí a není to drahé a tvrdé výrobky. Ve večerních hodinách jsem přepsal dietu na papír a do dnešního dne, kdy je stále se mnou. Začnu dietu dne 30. ledna s hmotností 86 kg a výška je 162, byl vrchol seznamu, na konci stravy ve mně bylo 74 kg.

Již po prvním, asi pět dní, cítil jsem světlo. Pak někde po absolvování polovinu, začal jsem se, že jsi zhubla, a já jsem byl jásali. Z předchozích neúspěšných pokusech jsem se naučil lekci, která nemůže být váženy každý den, protože první váha jde rychle, a pak se v jednom bodě vzestupu a bude stát. A když se to stalo, frustrovaný jsem.

Tentokrát jsem vážil jednou za týden a tam byl případ, který jsem po týdnu vstal a v rovnováze, jak to je, ale nejsem zklamán, a pokračoval po uplynutí týden jsem stál na váhu a viděl mnoho minus 4 kg ,




Všechno šlo dobře, strava se blíží ke svému konci, a hmotnost a stát se ještě menší, ale přesto chtěl, a ještě více tak dále, že existují síly. Po 35 dnech diety, jakmile další den jsem začal tuto dietu znovu. Bylo to trochu těžké, ale jsem sama.

Teď moje dieta blíží ke svému konci, po 2 dnech v poslední den. Jsem rád, sám se sebou, i když jsem stále není dokonalá, ale po krátké pauze, budu znovu začít tuto dietu, má hmotnost 63 kg dnes. Pomohla mi vůbec 200%! A samozřejmě, že chyby, které jsem udělal v tomto okamžiku.




Nejdůležitější chyby, které nemohou být povoleny (alespoň pro mě):

  • nemůže vážit každý den, jako kdyby to nechtěl
  • Všechny svátky je třeba se dostat kolem, které lákají, ale stojí za vyzkoušení něco dobrého, a s dietou, je pravděpodobné, že se rozloučit, tak jak těžké sám porušovat svého jídelníčku znovu.

Diety a stát a muset přizpůsobit se velmi dobře a vše půjde hladce. Člověk by měl sedět na dietu, kterou si zvolí pro sebe a myslím, že původně, kdyby mohl. Udělal jsem to a přeji mnoho úspěchů. A věřte mi, že v zrcadle je nyní chtějí vypadat, ale předtím tam byl žádná touha, neměl touhu koupit nové věci neustále šel ve sportovní oblečení, které má schopnost natáhnout.

Nyní je cílem pro mě - výsledek uložit tak dlouho, jak budu žít bez diety.

Ale stále nejdůležitější věc, která mi pomohla této dietě - přestala jsem jíst kbelíky. Naučil jsem se nahrát jeden jablko. Koupil jsem si malou desku a teď budu jíst to.

Přeji vám všem stejné výsledky a ještě lepší !!!"

redakční "ABC Dieta" Anna díky za příběh a připomíná, že historie vašeho úspěchu, můžete poslat [email protected].
Také, pokud máte otázku, na kterou bych se chtěl zeptat komunitu našich webových stránkách, kontaktujte nás, budeme publikovat a dostanete odpovědi od čtenářů v komentářích.

Sdílet na sociálních sítích:

Podobné
Zabalit „aby pas“Zabalit „aby pas“
Hoop na hubnutí: recenze a cvičeníHoop na hubnutí: recenze a cvičení
Zda půst dny efektivní?Zda půst dny efektivní?
Mrkvový salát s jabloní a ovesných vločekMrkvový salát s jabloní a ovesných vloček
Holky, nebojte se být jako tyrany!Holky, nebojte se být jako tyrany!
Strava den po dniStrava den po dni
Salát „sváteční“Salát „sváteční“
Jak jsem ztratil 14 kgJak jsem ztratil 14 kg
Fast strava po dobu 12 dnů, zhubnout 8kgFast strava po dobu 12 dnů, zhubnout 8kg
Sýr „mascarpone“Sýr „mascarpone“
» » Hubnutí History: Anna poklesla 23kg za 2 měsíce